KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14246502

nr 1424 6502

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik / collage, "Drömmar om Edens lustgård". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 102x65 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 20:02:18

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz