KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14246502
nr 1424 6502
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Drömmar om Edens lustgård". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 102x65 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:02:18
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr